16JM Luxusní pobyt pro ženy v Luhačovicích
Luxusní pobyt pro ženy Vás zavede do exkluzivního hotelu standardu 4* Superior a poskytne Vám tři dny plné hýčkání a relaxace. Již zmíněné komfortní ubytování doplní lahodná polopenze a bohatý program zaměřený na relaxaci a zkrášlení těla.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt pro ženy: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním wellness hotelu. Kombinace novorenesančního exteriéru budovy s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu. Hotel se po právu pyšní prestižní cenou Best of reality ve své kategorii.

Ihned po příjezdu pro Vás bude připraveno přivítání welcome drinkem. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Vitální snídaně formou pestrého rautového stolu doplní dvě večeře formou 3 chodového menu během kterých se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Dále nechybí slíbená relaxace, které si užijete skutečně dostatek. Pro každou dámu je jako součást pobytu připravena kompletní beauty kosmetická kúra. K tomu budete moci neomezeně během celého pobytu využívat moderní hotelové wellness centrum, které Vám nabídne solnou parní lázeň, mentolovou parní lázeň, bylinkovou saunu, finskou saunu, tepidárium, whirlpool, bazén s protiproudem, masážní sprchy a ledovou studnu.

Bohatý relaxační program, top ubytování a výborné služby jsou garancí, že si pobyt maximálně užijete.

K balíčku Luxusní pobyt pro ženy lze doobjednat
K Luxusnímu pobytu pro ženy v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 3 650 Kč, 2) Balíček Relaxace - 1x masáž lávovými kameny, 1x klasická relaxační masáž - 2 399 Kč, 3) Balíček Beauty - 1x luxusní Sothys kosmeticko - masážní rituál Orient, 1x luxusní Sothys kosmeticko - masážní rituál Hanakasumi - 3 800 Kč, 4) Balíček Luhačovice - 1x klasická relaxační masáž zádové sestavy a 1x orientální masáž nohou - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Exkluzivní 4*superior hotel Vám nabídne komfortní ubytování ve kterém se snoubí moderní design pokoje s historií budovy. Do standardní výbavy každého pokoje patří luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace. K dispozici Vám budou župany i pantofle.

Stravování
Během Luxusního pobytu pro ženy v Luhačovicích jistě potěšíme každou skutečnou gurmánku. Součástí balíčku jsou bohaté "vitální snídaně" formou rautových stolů a dvě tříchodové večeře s možností výběru z menu doplněné o salátové buffe. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita pobytu pro ženy
Luhačovice

Zajímavosti okolí
Luxusní pobyt pro ženy v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: historické Vizovice, poutní místo Velehrad, zámek Buchlovice, biopark Lešná či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Luxusní pobyt pro ženy je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 650 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem pro handicapované klienty.V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné. Pobyt je možné objednat i pro jednu dámu za cenu 7 499 Kč.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]