2ZČ Thajský relax pobyt v Mariánských Lázních
HIT Kvalitní ubytování ve 4* hotelu v samém centru Mariánských Lázní, lahodná polopenze, celkové thajské masáže a regenerační slatinné zábaly pro každého z páru, neomezený vstup do hotelového bazénu i wellness centra jsou jen některá lákadla, která Vás čekají během Thajského relaxu v Mariánských Lázních.

Zde je kompletní program pobytu Thajský relax v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl tentokrát se můžete těšit na ubytování v centru Mariánských Lázní s výhledem na lázeňskou kolonádu. Součástí pobytu je lahodná polopenze formou bufetových stolů v hotelové restauraci (více viz Stravování).

A pestrý relaxační program. Pro dámu jsme do balíčku zařadili celkovou thajskou olejovou masáž, která uvolní svalové napětí a regenerační slatinný zábal. Pán se zase může těšit na relax při tradiční thajské masáži celého těla a též si vychutná přírodní slatinný zábal (v případě zájmu je možné thajské masáže vyměnit za celkové klasické masáže). Dále během celého pobytu budete moci neomezeně využívat moderní hotelový bazénparní saunu a finskou saunu se solnými kameny. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren vhodně doplní vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

K pobytu Thajský relax v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu Thajský relax v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 380 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí - 4 100 Kč , 3) Balíček Relaxace - regenerační masáž obličeje včetně aplikace krému pro dámu, bylinná lázeň pro pána - 1 490 Kč, 4) Kosmetický balíček - kosmetické ošetření včetně masáže obličeje pro dámu i pro pána - 1 790 Kč, 5) Balíček Beauty Relax -pedikúra, manikúra pro dámu a reflexní masáž pro pána - 2 190 Kč, 6) Balíček Lady - manikúra, pedikúra a kosmetické ošetření pleti včetně masáže obličeje pro dámu - 2 490 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, župany a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu Thajský relax v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a večeře formou studeného a teplého bufetu v hotelové restauraci. Mimo restaurace Vám bude v hotelu k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s bohatým výběrem koktejlů a drinků.

Lokalita pobytu v lázních
Mariánské Lázně (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Pobyt Thajský relax v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 380 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, domácí mazlíček má do hotelu vstup povolen, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 10699,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]