18ZČ Romantická noc v Mariánských LázníchNejpopulárnější české lázně, luxusní hotel v centru s výhledem na kolonádu, relaxační procedury, neomezený vstup do bazénu a saun či polopenze formou rautových stolů - to vše je pro Vás připraveno v pobytovém balíčku Romantická noc v Mariánských Lázních (jedná se o pobytový balíček na jednu noc - ze soboty na neděli).

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc v Mariánských Lázních: jak již bylo zmíněno tentokrát se můžete těšit na nadstandardní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Stylové pokoje nedávno otevřeného 4* hotelu zpříjemní Váš lázeňský pobyt.

Během pobytu si vychutnáte následující relaxační program: neomezeně budete moci využívat moderní hotelový bazén a parní a finskou saunou. Pro pána je součástí balíčku celková klasická masáž a dáma se zase může těšit na uvolňující aromamasáž éterickým olejem. K tomu přidejte lahodnou polopenzi (snídaně i večeře formou teplého buffetu), mnoho možností na romantické procházky či posezení a dostanete vydařený lázeňský pobyt.

K pobytu Romantická noc v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Balíček Relax Speciál - klasická masáž zádové sestavy pro pána a manikúra, ošetření a masáž rukou pro dámu - 1 999 Kč, 2) Balíček Beauty - olejo - aromatický zábal pro dámu a masáž plosek nohou pro pána - 1 899 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 499 Kč Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu standardu 4*. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně balíčku Romantická noc v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídani i večeři formou studeného a teplého buffetu ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu
Mariánské Lázně (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. V ceně je pobytu je zahrnuta i lázeňská taxa. U pobytu je možné zajistit pozdní check out.

cena: 4444,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]