12JM Za krásami jižní Moravy - Luxusní pobyt v Lednici

Vypravte se s námi na pobyt do jednoho z nejkouzelnějších koutů naší země poznávat krásy jižní Moravy. V tomto pobytovém balíčku je pro vás připraveno výběrové ubytování v luxusním hotelovém apartmá, masáže, lahodná strava v čele s romantickou večeří, vinná degustace i plavba lodí po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu.

Zde je kompletní program Pobytu pro dva v Lednicko - Valtickém areálu: můžete se těšit na ubytování v komfortním apartmá hotelu, který se nachází přímo u zámeckého parku v Lednici. Ihned po příjezdu budete přivítáni lahodným drinkem a na pokoji Vás bude čekat milé překvapení. V průběhu pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři pro pár servírované v zámeckém stylu.

Během pobytu jistě neopomenete navštívit populární místa Lednicko-Valtického areálu. K tomu ideálně poslouží plavba po "zámecké" Dyji během které budete moci obdivovat přírodní i historické bohatství zdejšího kraje. Jelikož jižní Morava je kraj vínu zaslíbený nechybí v pobytudegustace mistních lahodných vín. A připravena je i příjemná relaxace. Každý z páru se může těšit na kompletní klasickou relaxační masáž celého těla, kterou v letních měsících navíc doplní neomezený vstup do venkovního bazénu se slanou vodou v hotelové zahradě.

K Pobytu pro dva v Lednicko-Valtickém areálu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 500 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 799 Kč, 3) Vinná degustace - degustace místních vín včetně degustačního sousta pro dvě osoby - 1 498 Kč, 4) Balíček masáží - aroma masáž pro dámu, regenerační masáž hlavy pro pána - 1 690 Kč, 5) Balíček Relax Lednice - reflexní masáž nohou doplněná o zábal z mořských řas pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 990 Kč, 6) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár - 990 Kč, 7) Balíček Radost - vstup do infrasauny pro pár, hodinový pronájem tenisového dvorce a vstupenky na zámek Lednice - 1 400 Kč, 8) Balíček Zábava - vstupenky na zámek Lednice a vyjížďka na koních - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené výběrové apartmá Vám poskytne maximální komfort ubytování. Do standardní výbavy každého apartmá patří: moderně řešená koupelna, WC, telefon, internetové připojení, TV se SAT, minibar a balkón s výhledem do lužního lesa.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro pár včetně láhve vína, která Vám bude servírována v zámeckém stylu. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace bude i hotelový vinný sklípek a vinotéka. Vaše chuťové buňky si budou moci pochutnat na tradiční moravské kuchyni. Hotelová restaurace je držitelem certifikátu Czech specials.

Lokalita pobytu pro dva
Jižní Morava - Lednice (hotel se nachází přímo naproti zámku)

Zajímavosti okolí
Jak již bylo zmíněno, hotel se nachází přímo v srdci Lednicko - Valtického areálu, který je součástí UNESCA a který Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde přikládáme jen několik tipů: Valtice, Minaret, Janův hrad, Rybniční a Lovecký zámeček, Apollonův chrám, Obelisk či Tři Grácie. Pokud se vypravíte do nedalekého okolí tak Mikulov či CHKO Pálava. Necelých 90 Km je vzdálena Vídeň.

Ostatní
Pobyt pro dva v Lednicko - Valtickém areálu lze absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu než tři dny (cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Parkování je zajištěno na uzavřeném parkovišti přímo v areálu hotelu (parkoviště je monitorováno kamerovým systémem). Hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Hotel se stal nejlepším 4* hotelem pro jihomoravský kraj v roce 2015.

cena: 10999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]