10ZČ Zkrášlovací pobyt pro ženy ve Františkových Lázních12 zkrášlovacích a relaxačních procedur je pro Vás připraveno v pobytovém balíčku Víkend pro ženy ve Františkových Lázních. K tomu přidejme ubytování v oblíbeném hotelu v centru města s lahodnou polopenzi a rýsuje se nám relax víkend bez jakékoliv chybičky.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro ženy v Františkových Lázních: tentokrát Vás vypravíme do lázeňského hotelu, který se nachází v centru Františkových Lázní v příjemném prostředí u lázeňského parku. Během celého pobytu Vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Avšak cílem Vaší cesty do Františkových Lázní bude hlavně pořádná porce relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojďme se podívat na co se můžete těšit. Součástí pobytu budou pro každou dámu tyto zkrášlovací procedury: pedikúra, manikúra po které bude následovat masáž rukou a čokoládová koupel, která působí blahodárně na pokožku. Dalším bodem programu budou masážní procedury - pro obě dámy je připravena klasická masáž zádové sestavy a uvolňující havajský rituál Lomi Lomi.

I přes pestrý beauty program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku lázeňských pramenů. Pojeďte tedy načerpat energii do Františkových Lázní a vrátíte se mladší a krásnější.

K víkendu pro ženy v lázních lze doobjednat
K balíčku Víkend pro ženy ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 580 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 080 Kč, 3) Balíček Relax Speciál, který obsahuje 1x medovou masáž a 1x čokoládovou masáž - 1 199 Kč, 4) Balíček Prima Relax - 1x masáž Shiatsu a 1x masáž hot stones - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Víkend pro ženy ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička.

Stravování
V ceně Víkendu pro ženy je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita víkendu pro ženy v lázních
Západní Čechy - Františkovy Lázně

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Víkend pro ženy ve Františkových Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i v aquaparku klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]