O nás - Luxusní víkendy


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty se zaměřením na wellness, které svým klientům nabízí již osmým rokem. Pokud si zvolíte pobytový balíček z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití během celého pobytu. Dle zájmu našich klientů jsme připravili ucelelnou nabídku výběrových balíčků ve vybraných hotelech na novém portálu Luxusní víkendy.

Ceny u našich pobytů jsou vždy finální za víkend pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Luxusní víkendy jsou vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na obdarovaném a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu luxusního víkendu, znovu se maximálně snažíme vyjít vstříc požadavkům klientů a proto poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Poukaz na pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo (viz. Reference).

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým luxusním víkendům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na stylový luxusní víkend!

Váš tým Luxusnivikendy.cz